top of page
TWÓJ WYGODNY POKÓJ
- DOSTĘPNY OD RĘKI

NICE ROOMS składa się z 15-stu wygodnie urządzonych pokoi 2, 3 oraz 4 osobowych, składających się łącznie na 50 miejsc noclegowych.

 

Każdy z pokoi wyposażony jest w TV z telewizją kablową, zapewniamy również dostęp do bezprzewodowego internetu.

 

Na miejscu dostępna jest restauracja serwująca posiłki w formie bufetu.

W cenę pobytu wliczony jest również parking i wi-fi.

Śniadania i Obiady
Nice Rooms oferuje również noclegi z wyżywieniem.

Na terenie obiektu znajduje się restauracja serwująca posiłki w formie bufetu. Śniadania serwujemy od godziny 9:00 do godziny 11:30. Koszt śniadania wynosi 35 zł / osoba. 

Menu śniadaniowe obejmuje min. sery, wędliny, naleśniki, dżemy, parówki, warzywa, świeże pieczywo, kawę i herbatę..

Obiady serwowane przez
obsługę. 

Każdego dnia nasi kucharze przygotowują pyszne obiady. Do wyboru kilka dań głównych i dwa rodzaje zup. Każdy może skomponować danie z własnych składników, do wyboru są kasza, ryż ziemniaki i bukiet surówek. Obiady wydajemy jeż od godziny 11:30 do godziny 17:30. Koszt obiadu 26,99 zł za danie główne, 11,99 zł zupa lub zestaw Danie główne + zupa w cenie 37,99 zł.

Cena bardzo przystępna, a porównując ją do warunków jakie panują jest to niesamowita oferta! :)
 

"Bardzo miła obsługa, ładne i nowoczesne pokoje, czysto i schludnie. Pomimo późnej godziny przyjazdu i ograniczonych godzin recepcji, pani zadzwoniła i uzgodniła wszystko. Profesjonalizm :) Przystanek zaledwie parę sekund od miejsca pobytu, obok stacja benzynowa i supermarket. Odległość od dworca głównego to jedynie 5 przystanków autobusem."

 

/ Aleksandra

13.jpg
bottom of page