top of page
pobrane (1).png

Nice Rooms realizuje bony turystyczne!

Bon Turystyczny można zrealizować w NiceRooms na usługi związane z pobytem.

Podczas dokonywania rezerwacji zaznacz pole: "Chcę wykorzystać Polski Bon Turystyczny do opłacenia rezerwacji" i podaj kwotę jaką chcesz się wykorzystać. 

lub

Dokonując rezerwacji telefonicznie poinformuj o zamiarze skorzystania z Bonu Turystycznego obsługę. W przypadku pytań lub wątpliwości na pewno ci pomożemy!

Przydatne informacje: 

Bon turystyczny zostanie dla Ciebie wygenerowany w systemie teleinformatycznym, po zarejestrowaniu się na Platformie Usług Elektronicznych ZUS (PUE ZUS).

Bon, w formie unikalnego, 16-cyfrowego numeru, otrzymasz za pomocą wiadomości tekstowej na wskazany przez Ciebie numer telefonu lub adres poczty elektronicznej.

Bon okazujesz podczas rezerwacji pobytu lub najpóźniej przy zakwaterowaniu. Dokonanie płatności za pomocą bonu następuje z wykorzystaniem systemu teleinformatycznego Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Proces płatności odbywa się poprzez przekazanie numeru bonu podmiotowi w celu weryfikacji salda oraz za pomocą dwóch kodów potwierdzających zakup w momencie płatności za usługę. Możesz płacić bonem wielokrotnie, aż do wyczerpania środków, jednak nie dłużej niż do 31 marca 2022 roku. 

bottom of page